A következő oldal a nyugalom és a közízlés megzavarására alkalmas!
Böngészését kizárólag:
látogatóknak ajánljuk!
Ennek tudatában:
Egyelőre annyit tudni hogy:
– Gutterdämmerung lesz a címe
– ITT követheted a produkciót Twitteren
– úgy hírdetik, hogy ez lesz „a leghangosabb néma film”
– Bjorn Tagemose rendezi
és egyelőre ennyit láthatunk belőle:
Ha már nem hatnak meg sem a rövid szavatosságú, felkapott külföldi zenekarok, akik három perces mutatványaikkal legfeljebb bólogatást váltanak ki és ha spirituális élmény volt a tavalyi Wooden Shjips koncert a hajón, akkor igazi örömhír, hogy Erik ‘Ripley’ Johnson ezúttal másik zenekarával érkezik Budapestre. A Moon Duo hangzása nem áll túl távol a Ripley első zenekarától, a Wooden Shjipstől megszokott elszállós, monoton pszichedelikus rocktól. A Ripley és felesége, Sanae alkotta duó azonban nem annyira a Velvet Underground felől közelít az elmélyüléshez, hanem inkább úgy érdemes zenéjüket elképzelni, mintha Suicide számokat akarnának játszani gitáros felállásban. A teret kitöltő visszhangok és a pszichedélia azonban egy percre sem írja felül a minimalizmust.
Legújabb lemezük, a Shadow Of The Sun idén jött ki a Sacred Bones Recordsnál és pontosan olyan, mint amilyenre a Moon Duótól számítani lehet, viszont ez egyáltalán nem baj.
mednyánszki ágnesre
halottkém rálesne


Mint az nemrég kiderült számunkra, rengeteg dolog van amit egy mai fiatal egyszerűen nem ért a 35 éves Einstürzende Neubauten-nel (továbbiakban: E.N.) kapcsolatban. Ezekből a kérdésekből ácsolunk most düledező katedrálist, alig egy héttel a nyár egyik legjobban várt koncertje előtt. A tinik kérdeznek, az RNR666 válaszol.
MILYEN AZ AZ INDUSZTRIÁL-STÍLUS, AMIT MINDENHOL ODAÍRNAK AZ E.N. NEVE MELLÉ? (Zsani, 19 éves)
Ilyen:
MI A KÜLÖNBSÉG A THROBBING GRISTLE ÉS AZ E.N. INDUSZTRIÁLJA KÖZÖTT? (Laci, 18 éves)

Egyrészt a Throbbing 4-5 évvel hamarabb kezdte, másrészt Throbbing-ék az angliai Kingston upon Hull-ból, míg az E.N. Nyugat-Berlinből indult, harmadrészt, amíg a Throbbing sok esetben, meglehetősen elvont jelszavak mentén ÉPÍTETKEZETT, addig az E.N. egy sokkal materiálisabb szemléletet követett és zeneiségét a (hagyományos értelemben vett) zene LEROMBOLÁSA által határozta meg.
MI AZ A NYUGAT-BERLIN? (Anita, 14 éves)

Nyugat-Berlin, szó szerint, a németországi Berlin városának nyugati fele, ami egy részleges államisággal rendelkező terület volt 1949 és 1990 között és amely a nyugati hatalmak megszállási övezeteiből alakult ki a második világháború után.
VANNAK MA MAGYARORSZÁGON INDUSZTRIÁL BULIK? (Gyuri, 16 éves)

Ha elmégy egy Lyuhász Lyácint Bt. koncertre, vagy egy Ipari Szakadárok által szervezett buliba, akkor ott nagy eséllyel elkezdheted kapirgálni a gyár roppant méretű, sötét és ijesztő homlokzatát.
BEÍRTAM GOOGLE TRANSLATER-BE AZ E.N. FRONTEMBERÉNEK, BLIXA BARGELDNEK A NEVÉT, AMIT A PROGRAM ÚGY FORDÍTOTT LE, HOGY „KÉSZPÉNZ BLIXA”. AKOR Ő MOST VALAKIJE A JOHNNY CASH-NEK???? (Renáta, 18 éves)
Igen. Johnny Cashről köztudott, hogy 1950 júliusában négyéves szolgálatra jelentkezett az amerikai légierőhöz és egy Nyugat-Németországi támaszpontra került. Cash már ekkoriban is nagy nőcsábász hírében állt, „puncibizsergető” orgánumának kevés nő tudott ellenállni. Nem sokkal később megszületett a kis Blixa… innentől már rakd össze a képet! 😉
szagod furcsa
szabad gyurka
nem nyer mán több versenyet
óverdózból virsli lett
Most szombaton az Aurórában játszik a német Modern Pets zenekar.

Nagyon állat 77-es PUNK-ot játszanak, ha szereted a Buzcock-t, a The Kids-t, vagy az atlantai PUNK hangzást (Carbonas, Dino Boys stb.) imádni fogod ezeket a srácokat is. Magyar részről lesz még DANCE OR DIE, CIRCLE PISS és NOYCE is.
László napra, meg mert punks not dead!

Our best friend from deepweb LABANNA BABALON make some pretty disturbance in the force with her (one of the) kinkiest creator-in-soul ELIZABETH MPUTU and open the last page of the internet…………………HERE.
