A következő oldal a nyugalom és a közízlés megzavarására alkalmas!
Böngészését kizárólag:
látogatóknak ajánljuk!
Ennek tudatában:
…és ezt találtam:

Köszönjük az űrtortát Rendesnének, az Uruk-hai harcosnak és az RNR-testőrségnek, azok nevében is, akik a torta elfogyasztás után megmakkani se birtak!
Most pénteken, a tizedik születésnapi koncertek előtt-között-után, 17.00-tól kezdődően lépnek laptop mögé azok a vállogatott szakemberek, akiknek több-kevesebb közük van az idén tizedik éve tartó RNR666 műsorfolyamhoz: együttes jelenlétük azonban, nem csak, hogy emelni igyekszik majd az ünnep sötétjét, de külön-külön is megérdemelnek egy-egy misét. A lányos zavarban megfogalmazott méltatás helyett, feltettünk nekik egy személyre szabott és két mindanyiuknak szóló kérdést, hogy beszéljenek ők maguk: Magukról.

– EGYIKŐTÖKRŐL MEGTUDTUK NEMRÉG, HOGY NEM UTÁLJA A BÜDÖSÖK ZENEKART. A PÁROS MÁSIK FELÉNEK IS VAN HASONLÓAN MEGLEPŐ ZENEI-PERVERZIÓJA?
– Hmm, attól függ kinek mi tűnik perverziónak… a heti kedvenc a Les Horribles Travailleurs.
– MILYEN STÍLUSOKRA/HANGULATOKRA SZÁMÍTSUNK TŐLETEK?
– Kellemesen erőszakos.
– Lesz egy kis 80’s ebm, dark wave + neue deutsche welle – post punk és egy kicsit újabb post-industrial… azt hiszem ennyi.
– VISZONYOTOK A VAGINÁHOZ?
– Annyira természetes, hogy azt se tudom mi az pontosan.
– Fiúnak készültem, úgyhogy olyan 50-50.

– A PASID ‘PYRAMIDS DON’T EXIST BENCE’. OTTHON KI RAK BE ZENÉKET INKÁBB, TE VAGY Ő?
– Általában az utcában lévő étteremből felszűrődő jazzt szoktuk hallgatni. Ezen kívül mivel az egyetem mellett csak a háztartási feladatok ellátására futja az erőmből, kizárólag Bence szokott zenéket berakni. Valahol olyan ez, mint a festésnél, hiszen a ráhatások és a feltétlen tisztelet okán a saját munkád teljesen olyanná válik, mint a másiké, a nő számára megtiszteltetés, ha van, aki irányt mutasson. Volt már rá példa, hogy magamtól döntöttem és beraktam a kedvenc beyoncé számomat, de ekkor ő megütött és lekeverte valami dallamtalan borzalomra. Mindegy, jobb is így, most legalább lehetőségem nyílik kibontakozni, bár a lista 80%-át természetesen ő határozta meg.
– MILYEN STÍLUSOKRA/HANGULATOKRA SZÁMÍTSUNK TŐLED?
– Igyekeztem úgy kiaknázni a nekem jutott 20%-ot, hogy egyszerre megnyilvánuljon benne a zenei előképzettségem és régi csajos bulik felhőtlen hangulata. Szóval lesz igazi seggrázós dallamtenger, már-már változatos techno-ritmusok, és egy kis schönbergi atonalitás. A maradék 80% gondolom elég zajos lesz, de csütörtökig még meghallgatom őket.
– VISZONYOD A VAGINÁHOZ?
– Ezen még nem gondolkodtam. Megkérdeztem Bencét, aki megengedte, hogy alkossak saját véleményt, de nem ment, bocsánat.

– MIÉRT VÁLTOZTATTAD MEG A BLOGOD NEVÉT ?
– hat ez nem tul izgalmas tavaly januarban kerestem alberletet es akkor szembesultem vele pontosan mennyire is rigolyasak a foberlok es mennyire utananeznek embereknek es egy gyors google kereses alapjan lattam hogy a nevemre kiadja a tumblremet es akkor ugy ereztem lehet nem kene fojtogatos szexes gifekkel telerakott dolgokat nezniuk es ez alapjan eldonteni nem koltozhetek szoval egy ilyen teljesen gyakorlatias oka volt es mivel semmi otletem nem volt csak benyomtam a billentyuzetet random
– MILYEN STÍLUSOKRA/HANGULATOKRA SZÁMÍTSUNK TŐLED?
– lanybandak fognak hoborogni orditozni aztan osszetorve szomorkodni
– VISZONYOD A VAGINÁHOZ?
– a sajatomhoz nagyon jo maset nem ismerem

/ evaszombat.com
(fotó: Berger Dalma)
– SOSEM ÉRTETTEM, HOGY A FOTÓSOK MIÉRT RAKNAK BE ZENÉT A MŰTERMI FOTÓZÁSOKHOZ… MAGUKNAK VAGY A MODELLNEK SZÓLNAK EZEK A SZÁMOK? KÉTFÉLE ZENÉRE, KÉTFÉLE KÉP KÉSZÜLNE UGYANABBÓL A BEÁLLÍTÁSBÓL?!
– Amikor rajzszakkörbe jártam a tanárunk ki volt borulva ha bedugtuk a fülünkbe a fülhallatót, azt mondta a zene elvonja a figyelmünket, ráadásul az előadót is megsértjük vele mert nem rá koncentrálunk. Szóval ez néha eszembe jut amikor bömböl a zene a fotózásokon, hogy lehet most ezzel csak ártok a képnek illetve megsértek egy csomó előadót.
De ha jó a zene és passzol a fotózás témájához akkor nagyon is inspirálóan tud hatni, a modellre is és rám is. Ugyanakkor le is tud hangolni, és még nem próbáltam de nagyon is el tudom képzelni, hogy különböző zenére különböző képek készülnének.
– MILYEN STÍLUSOKRA/HANGULATOKRA SZÁMÍTSUNK A RÉSZEDRŐL PÉNTEKEN?
– Az egyik mappám amiből válogattam a „lányoskiabálós” nevet viseli a másik a „power of love”-ot, stílusilag vegyes. Lesz szó rúzsokról, lányokról, gyilkosságról, férjekről, cowboyokról, titkokról, puncikról, cicikről, kiabálva is meg suttogva is.
– VISZONYOD A VAGINÁHOZ?
– 💖 BFF!!! 💖

– A DIGÉPBEN SZEMPLEREZTÉL, AMÚGY KLASSZIKUS ZENÉT OKTATSZ A NEBULÓKNAK, AMI LÁSSUK BE ELÉGGÉ „KÉT VÉGE A FASZNAK”, DE MILYEN LENNE, MILYEN STÍLUSBAN JÁTSZANA AZ A ZENEKAR/FORMÁCIÓ AMIT MAXIMÁLISAN A TE IZLÉSED SZERINT ÁLLÍTANÁL ÖSSZE?
– Nyolc bites Commodore 64 zenét.
– MILYEN STÍLUSOKRA/HANGULATOKRA SZÁMÍTSUNK A RÉSZEDRŐL PÉNTEKEN?
– Erre is, arra is, általában gyors tempójú slágerekre.
– VISZONYOD A VAGINÁHOZ?
– Az meg mi a fasz?

– NEM CSAK A „NAGYBETŰS” IRODALOMBÓL, DE MINT ÚJSÁGÍRÓ IS ISMERÜNK. BEFOLYÁSOLJA A SZETTED ÖSSZETÉTELÉT, HOGY KORÁBBAN ÍRTÁL ZENÉKRŐL, ÚGY ÉRTEM, VAN OLYAN ZENE AMIT „CSAK HA SENKI NEM HALLJA” RAKNÁL BE ÉS HA IGEN MI EZ?
– Általában ilyen, „nehezen hallgatható” zenéket hallgatok. Egyszer felolvastam a Mount Fuji Doomjazz Corporation egyik lemezére, a Succubust ajánlom közülük. De még hosszan lehetne sorolni: Thomas Köner, Have a Nice Life, The Angelic Process, mostanában ezek szerepelnek leggyakrabban a playlisten. Meg a Minsk és az A Swarm of the Sun új lemeze.
– MILYEN STÍLUSOKRA/HANGULATOKRA SZÁMÍTSUNK A RÉSZEDRŐL PÉNTEKEN?
– Zajos, kattogós, pörgős, végső soron mégis popos dolgokra, egyfelől. Másfelől lágy, lebegős, álmatag hangulatokra. A kettő – remélem – mégis összeér. A Crystal Castles-től a Cocteau Twinsig, ha ezt így el lehet képzelni.
– VISZONYOD A VAGINÁHOZ?
– Előbb sóhajtozom, aztán káromkodok. Aljas kérdés.
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
!!! FIGYELEM !!!
!!! AZ INTERJÚK SORRENDJE NEM AZONOS A PÉNTEKI FELLÉPÉSEK SORRENDJÉVEL !!!
christopher lee
infernó hí

seci / ennyi
On the 10th birthday party of RNR666 there will be a French ultrafuckin’hot rock’n’roll band, VAGINA TOWN. They’re so amazing like The Cramps.

Lavór: How did you got together?
Jeremie: Gina and I met in high school at respectively 17 and 15 in 98. We got together something like a year after and kept being stuck after each other ever since. We started to play music in bands in 2007. Vagina Town started has a duo beatbox bass guitar in 2009. We’ve been playing trio from 2010 to 2011. Then the band has been in stand by, until we started all over again in 2013 has a four pieces with Patou (drummer), and Rachouchou (keyboards).
Szabó: What represent your name?
We found that name during the first days of the band. It could have been Ravachol Crack* or Sex Minute. We were much more in some high speed energy at the time. Beat box guitar wolf… Anyway, we caught „Vagina Town” by watching an episode of Californication. Which is not a so funny series in my opinion… But some good jokes I admit. „Vagina Town” is also a real porn movie shot in the 90’s .
Now, talking about the band, Vagina Town can represent sex, energy, energy of sex… repressed and just about to blow everything up if you don’t let it out. Or having rough sex with a pure heart. … I’m not really sure actually.
*Ravachol (1859-92) was a French anarchist. He tried to make a better world with bombs. After some experiments he lost his head.

Zsófi: How often do you get joking questions about the influence of cramps on vagina…. town?
Not so much, because in France people are quite lousy at speaking foreign languages. So if you’re lucky enough to meet someone listening to the Cramps, he’s maybe not totally aware of the meaning of it. But we got many many comparison with them. Whereas I don’t think our music sounds like the Cramps. We love the Cramps for a long time. But we also love …. the Beatles (and know every songs) for example. Patou and I are listening to a lot of old rnb soul stuff… And many more things combined…
I think our Cramps thing is… in the clothes, girls playing music, some live energy and the sex references. We had the luck to see them once, performing in Brussels in 2003. I’m dreaming one day Poison Ivy would lend a hand on a Vagina record!!!
Lavór: Is it sexism or not if a band has boy and girl members too?
Jeremie: I’m not sure to understand the question. There’s probably some sexist attitudes in the band, it depends a lot of what you call sexism. I like to think we’re just people playing music. But I really like to play music with THESE special girls.

Gina: I don’t feel any sexist attitudes in the band. But sexism appears more often during the shows in the public or among the other bands we are playing with. I like to play with girls, I had a few girl bands, but it’s not my main concern to play with girls only.
Lavór: 1st is the Sex, 2nd the Drugs, 3rd is the Rockandroll. Is this proper order?
Jeremie: Sex 1, Rock n roll 2, Drugs 3 for all of us. As drug is an upper for exploring other things, or a way to stand the world. As you know, drugs can be very destructive and leading to poorness and diseases. So drugs! Yes! But as an improvement of something. I’m not so excited about taking legal happy pills, working in an oxygen factory in 2072. Luckily, I’ll be death by drugs then.
What’s your opinion about the legalization of ecstasy and MDMA?
I’m not sure I’m pro or anti drug legalization. As I told you about drugs before: what are you looking for by taking drugs? When you’re depressed, poor, if you got any problems… drugs won’t solve any of them. But drugs do feel fucking good. So yes if legalization means: avoiding cops, jail, money problems, providing state care… If it’s about taking money from the drug dealers to offer the market to big companies of the (not always)legal economy, with the same cynicism: it’s not a matter of excitement. But boy, I love so much to listen to music, watch gigs on MDMA!
See you in Budapest!!!!!!
in the centre of the city under the starry sky on the rooftop of Corvin Store

The concerts will start soon after 7 pm because it must be end up to 10 pm on the rooftop. The party continues with 6 DJ girls until dawn. It will be a crazy night.
Az RNR666 10. szülinapi buliján fellép egy kibaszott jó francia rock’n’roll banda, a VAGINA TOWN. Olyan mint a Cramps. Bár – mint kiderül – azért a képlet nem ilyen egyszerű.

Lavór: Hogy jöttetek össze?
Jeremie: Ginával még a középiskolában találkoztunk 98-ban. Azóta vagyunk összeragadva. A Vagina Town 2009-ben indult, mint egy beatbox bassz ‘n’gitár duó. 2010-11 között lett trió, majd kis szünet után Patou (dob) és Rachouchou (billentyű) csatlakozásával alakult ki a mai felállás 2013-ban.
Szabó: Mit fejez ki a nevetek?
A szex energiáját. Amit ha elfojtanak, felrobbant bármit. Vagy például: tiszta szívvel durva szex. Egyébként Vagina Town mellett a Ravachol Crack* és a Sex Minute volt még bedobva. A nevet egy amerikai komédia sorozatból, a Californication-ből szedtük. Egyik főszereplője ezzel a címmel forgatott pornó filmet. De van egy igazi pornó film is ezzel a címmel. Egyébként a Californication, bár volt benne néhány tényleg szellemes bemondás, nem volt valami haj de nagy eresztés.
*Ravachol (1859-92) francia anarchista volt, aki bombákkal próbálta meg jobbá tenni az életet. A kísérletsorozat végén fejét vesztette.

Zsófi: Milyen gyakran teszik fel nektek a vicces kérdést, hogy milyen hatással van a Cramps a Vaginára? (az angol szlengben cramps-nek nevezik a menstruációs görcsöket – a szerk.)
Elvétve, mert a franciáknak elég felületes az idegen nyelv ismerete. Így ha van szerencséd találkozni olyasvalakivel, aki ismeri a Cramps-et, az nem feltétlen tudja, mit jelent a szó. Persze rengetegen mondták ránk, hogy tiszta Cramps. Szerintem viszont nincs akkora zenei hasonlóság. Persze imádjuk őket. De ugyanannyira szeretjük például a Beatlest is. Aztán Patou meg én rengeteg régi rhythm’n’blues meg soul zenét is hallgatunk. Szóval sok minden keveredik minálunk. Inkább a kosztümök, a csajok meg a szexuális vonatkozások rokonítanak minket a Cramps-szel. Egyébként volt szerencsénk látni őket 2003-ban Brüsszelben. No meg van egy álmom. Hogy Poison Ivy közreműködik egy Vagina Town lemezen.
Lavór: Szexizmus vagy sem ha egy bandának férfi és nő tagjai is vannak?
Jeremie: Nem egészen értem a kérdést. Talán van egy kis szexista attitűd a zenekarban, de attól függ, mit értesz a kifejezésen. Én nagyon szeretek ezekkel a roppant különleges lányokkal együtt zenélni.

Gina: Nem érzek semmiféle szexista magatartást a zenekarban. Viszont a közönség soraiban, illetve más bandák esetében annál gyakrabban találkozom vele. Volt néhány csajbandám is, szeretek lányokkal játszani, de nem fő szempont, hogy csak velük játsszak.
Lavór: Sex’n’drugs’n’rock’n’roll. Így helyes a sorrend?
Jeremie: Nálunk: Sex 1, Rock n Roll 2, Drugs 3.
És mi a véleményed az ecstasy és az MDMA legalizációjáról?
Mikor elnyomott vagy, szegény, vagy bármilyen más problémád van, a drog nem fog segíteni. Nem is azért van. Hanem hogy kibaszott jól érezd magad tőle. Továbbá hozzásegít, hogy másképp lásd a világot. Persze ha nem vigyázol, könnyen beleragadhatsz abba a más világba.
A liberalizáció egy fejlődési folyamat vége. Viszont mint oxigéngyári dolgozót különösebben nem fognak izgatni a legális boldogság pirulák 2072-ben. Főleg, hogy akkor én már rég a drogok áldozata leszek.
Tőlem mehet a liberalizáció, ha azt jelenti, hogy nincs rendőr, nincs börtön, de van állami felügyelet. Viszont ha azt jelenti, hogy a piacot a dealerektől a so-so legális gazdaság nagy cégei kaparintják meg, s a tőlük megszokott cinizmussal vágnak bele az üzletbe – akkor nem érdekel. Amúgy imádok zenét hallgatni, meg koncerteket látogatni MDMA-ben.

Gustave Tiger, Moog, és Hammer of Gods tagok alkotta alternatív rockzenei szupergroup. Első és egyetlen koncert. Olyan mint a Gustave Tiger. Csak egy kicsit jobb.
Mivel a tetőn a koncerteket tízre be kell fejezni, ezért pontosan kezdünk! Tíz után a buli hat csaj DJ-vel folytatódik hajnalig. Facebook event
elmarad a skalpolás
winettounak szarkofág
Durva stílus-interferencia várható június ötödikén pénteken az Aurórában,
a HAVIZAJ és múlthéten jubiláló MÁSSAL~#HANGZÓK közös buliján,
ahol kezet fog a tágan értelmezett experimentál és a földalatti törtritmus.
Ha, tudni szeretnéd, hogy mire is számíts, akkor indítsd el előbb ezt:
Majd, ha a fenti videó 00:55-höz ért akkor indítsd rá ezt:
Thurston Moore (guitar, Sonic Youth) presents his 4th solo album The Best Day
on 3 of June in Budapest at A38 with
James Sedwards (guitar, My Bloody Valentine)
Deb Googe (bass, Primal Scream) and
Steve Shelley (drums, Sonic Youth)
Ticket: in advance: 5500 HUF (buy here), on the spot: 6500 HUF