A következő oldal a nyugalom és a közízlés megzavarására alkalmas!
Böngészését kizárólag:
látogatóknak ajánljuk!
Ennek tudatában:

playlist > Cuntz (AUS), Spray Paint (Texas), Deaf Wish (AUS), Yes I’m Leaving (AUS), Subtle Turnhips (France), Bits of Shit (AUS), Dan Melchior (UK/US), The Stabs (AUS) and Gentlemen (AUS)
Here is the Homeless catalogue. Hey, the prices are in AU$!

by Nicolas Belvalette of Headwar under alias Usé
who can even beat two guitars at same time
album on Born Bad Records (France)
He is the head of Parti Sans Cible (Party Without Target)
YOU ARE THE MAYOR, YOU ARE THE FIST!
The party got 2,17 % on Amiens’ local election in 2014.
anybody by self-interest, occassionally – it’s a crime
institutionally, on ideological base, en masse – it’s a policy
from the new album of French garage rock band Sapin
on Howlin Banana Rds & Beast Rds
„you want to know something? We are still in the Dark Ages. The Dark Ages — they haven’t ended yet.” – Kurt Vonnegut
A félreértések elkerülése végett, pedig tisztázzuk: az alábbi képen nem dörti recceket látsz, tekintve, hogy alaposan meg lettek mosva csomagolás előtt. Jó étvágyat!

RNR666: Mutatkozzatok be! Ki min játszik?
Luis: A Thee Dirty Rats vagyunk Sau Pauloból, 2014 ben alakultunk, én Luis Tissot vagyok énekelek és cigar box gitáron játszom, Fernando Hitman dobol és énekel.
RNR666: A brutál gitárhangzásotok a cigar box gitárnak köszönhető, vagy van valami egyéb trükköd is? Kérlek mondj valamit a nem mindennapi hangszeredről!
Luis: Fernandoval együtt építettük a gitárt egy régi gitár alkatrészeiből, egy nagyanyámtól szervált fadoboz és egy ablakkeret felhasználásával. Nem került semmi pénzünkbe, de sokat dolgoztunk vele és nem lehetett tudni beválik-e vagy sem. Olyan gitárt akartunk ami jó vadul szól majd. Amikor kész lett rákötöttem egy házi készítésű fuzz pedálra, és működött a dolog !!! Nincsenek bundok, így elég speckó rajta játszani de így még különlegesebben szól. Már két éve használom, nem tudom mennyi van még neki hátra, de már sok vad bulit kiszolgált.
RNR666: Nagyon fura a hangzásotok, egyfelől ott van az alap rock n roll / Blues, másfelől meg olyan mint valami szinti punk / dance punk. Nagyon tetszik az a mechanikus dobolás amit Fernando hoz.
Luis: Fernando kitalált egy dobolási stílust magának ami passzol a gitárom speciális megszólalásához. Fő hatásaink a punkból és a garage rockból jönnek, de csípjük a new wave meg az old school Hip-Hop ütemeket is így a pergőre tettünk egy kis effektet, hogy hasonlítson ahhoz a hangzáshoz.
RNR666: Luis! Harmadjára jársz majd május 14. én Budapesten, három különböző bandával (először mint Fabuolus Go-Go Boy From Alabama >> teljes koncert itt !!! << azután a Human Trash trioval). Hány projekted van összesen?
Luis: Sok projektem van, sok emberrel a világ minden tájáról. Szeretek játszani, felvételeket készíteni, szóval amennyi csak belefér annyit csinálok. Van a Jesus And The Groupies, a The Great Munzini & The Astonishing Sotos (Ez Dead Elvis- el), a Facka, aJazz Beat Committee…
Luis: A termál fürdő volt a legjobb! The Lovely friends make Me come back as often as possible.
RNR666: Mondjál már valamit a Sao Paulo -i zenei életről! Ja, meg ki az a srác aki a Scrap Metal Records- ot nyomatja? Kurvára imádom a borítóit meg a szórólapjait!
Luis: Ő Trash Colapso, Buenos Aires- ból Argentínából. (RNR666: Hoppá én azt hittem Sao Paulo -i.) Egy nagyon jó One Man Band és Sarcofagos Blues Duo tagja is ami Argentína legfaszább bandája és külön öröm, hogy az utolsó két lemezüket velem rögzítették a saját, Caffeine nevű stúdiómban. 2005 óta működik a stúdió, mindenféle bandával dolgozok, garage rock -tól a crust core -ig. Sao Pauloban nagyon erős a punk a metal és a hip-hop színtér, de jelen van az experimental, a noise, a post punk meg a garage is. Sok a kis kocsma, ahol élő zene szól. Egy 20 milliós város rengeteg társadalmi problémával, munkanélküliséggel, hajléktalannal, szegénységgel, kábítószerrel, erőszakkal, street art-al és zajjal. Elég inspiráló az biztos!
RNR666: Miket tudunk majd vásárolni tőletek a MÁJUS 14-ÉN A KONCERTEN? Miket hozol magaddal a tournéra?
Luis: Hát a Thee Dirty Rats új 7 incses kislemezét a „Traps and mass confusion„- t meg az előző kazettáinkat, cd- inket, frankó polonk is van, aztán Jesus & the Groupies, Human Trash, Great Munzini és Bloody Mary. 7 incseseket.
RNR666: Mivel töltöd a napjaid, ha éppen nem zenélsz?
Luis: A stúdiómban dolgozok vagy a 9 éves kisfiammal vagyok.
RNR666: Szeretted valaha a F1- et? Sok jó brazil pilóta volt, Fittipaldi, Senna, Piquet (mondjuk őt mindég utáltam – Cs. P.).
Luis: Sennát persze! Ő egy hős volt. Abban az időben a gazdasági meg a politikai helyzet nagyon rossz volt Brazíliában, Senna legalább a vasárnapi futamok idejére elfeledtette az emberekkel, hogy milyen szar az élet.
RNR666: Öt kedvenc lemezed?
2. The Stooges – Raw Power
3. Rollin’ Stones – Exile On Main Street
4. Gun Club – Fire Of Love
5. RL Burnside and Blues Explosion – A Pocket Ass Of Whisky
RNR666: Ajánlanál pár új brazil zenét az RNR666 olvasóinak?
Luis: The Blackneedles / Ballet Clandestino / O Lendário Chucrobillyman / Os Pontas / Gasolines / Bang Bang Babies / Mary O & The Pink Flamingos / Ostra Brains / Sonora Scotch / Rakta / Cadaver Em Transe / Vermes Do Limbo / Bloody Mary Una Chica Band / Chuck Violence / Mayra Biggs / Autoboneco / Facka /

Hogy még soha senki nem hallotta az Usurper Slug nevét, azt több mint nemvéletlen, a skacok, Jan, Szifon és Schlek, ugyanis hosszas gondolkodás után szülték meg, hogy valamit rá tudjunk írni a plakátra. Lavor meg is kérdezte egyből Jackie Robinson-t, a perfekt angolnyelv szakértőnket, hogy „ez meg mi?”, az angolos meg rávágta, hogy Bitorló Meztelencsiga. Úgyhogy ezért az a főképe ennek az interjunak ami: képzeljétek oda a szóbuborékba a hiányzó U és R betűt és szépen olvassátok el a banda első interjúját, aztán meg gyertek el MÁJUS 14-ÉN a formáció első koncertjére! A posztunk képeinek összeválogatását, Vadász S. Tamás kollegánkra bíztuk, amely képeken a zenekartagokat rejtettük el meztelencsigák társaságában!
RNR666: Először is hogy találkoztatok, hogy jött össze a banda? Tovább / Read more »
social criticism by Anal Blasphemy one-man-metal-band from Finnland

black death with a flavour of Finnish HC
from the album Western Decadence on Iron Bonehead Productions
lepottyant a kismadár
szipál már nem exponál
szégyellősen exitál
TIT WRENCH Chula Vista Hardcore Technoise Punk Band.
Their music evolved from hc/punk to noise during the 90s.
After a long hiatus they have reformed recently, and new album is on the way.
Another new song, now from their noise side

TIT WRENCH Interview with special playlist on RNR666

Hamarosan megjelenik az második B.M.C. album, digitális formában itt az egész! Wolfman Bob elmondta még anno az RNR666-nak, hogy mindenki magyarázott nekik, hogy az első album hangzása túl tiszta, nagyon steril. Úgyhogy ezt az új anyagot totál élőben vették fel, meg is lett az eredménye: egy L O U D & S I C K PSYCHEDELIC R n R album! Mi az egészből a tanulság? Ha a haverod egy zenekarból megkérdezi – Hogy teszik a lemezünk? Nem kell feltétlenül azt válaszolni – Kurvajó, tökéletes!
B.M.C. Big Mountain County: Wild Dirty Rock n roll – A B.M.C. (Big Mountain County) 2012-ben alakult Rómában, miután feloszlott a szicíliai THE BOILERS neo-garage zenekar, akiket az olasz underground R ‘n’ R világ igen nagyra becsül, ezt meghallgatva:
Vagy, ezt megnézve:
nem is csodálkozunk rajta.
Az ex-THE BOILERS-es srácokhoz 2013 elején csatlakozott Wolfman Bob aki tagja volt a mára legendás THE ULTRA TWIST zenekarnak:
És a B.M.C. mellett a TRIO BANANA-ban is zenél:
Így négyen rögzítettek 2013-ban egy 7″ es kislemezt:
És ez a lemez, igencsak nagyszerűre sikeredett. Dallamos, de nagyon intenzív Rock ‘n’ Roll muzsika punkosan megküldve. Koncerten persze állatok, kérdezzétek meg azt a maroknyi rockert aki látta őket az elmúlt 2-3 évben Pécsett és Budapesten!
És máris itt egy videó az új albumhoz!!!
