" Az sem véletlen, hogy milyen színvonalon vagyánykodik az ember."
Megtaláltuk, hála a jó istennek!
Vasárnap délutáni hússütögetéshez elengedhetetlen kedvcsináló,
ez a Youtube-ra már számtalanszor felkerült, majd szinte azonnal letörölt
10:38 hosszú überdurvaság…
" A kitörölhetetlen szar egészségtelen,
de az is aminek nyoma sincs."
Tényleg nincs még eleged a közösségi szájtokból?
Kondorosi szerinted is egy barom, hogy önként kimarad
ebből az önfeledt és hiábavaló időpocséklásból?
Na, akkor klikkelj
ide!
"Csak nézett, mint akire rádudált a busz!"
Úgyfest, hogy működik a várva várt stream-ünk! Persze, egyelőre ez még csak egy teszt és csak az archív (az eddigi huszonnégy darab) adásokat hallgathatjátok rajta, na de akkor is… Hogy mindenki értse: a "random" ebben az estben azt jelenti, hogy a szerver folyamatosan sugározza a huszonnégy darab adást, egymás után, szépen sorban, szóval, attól, ha kikapcsolod és újra indítod nem egy másik adás fog megszólalni, hanem az, ahol épp a streamelés tart! Nem világos? Nekem sem… Mindegy!
Kalandra fel, próbáljuk ki mit tud a szerverünk: nyomjon mindenki jobb oldalt a >>Már hallgatom is<< gombra!
Csak egy
winamp kell hozzá, két hangszóró és persze internet kapcsolat…
Légyszi:
Ha valahol, valakinél akad, nem jön zene, stb. azt kérjük kommenteljen vagy küldjön privátüzenetet! Ha faszán megy és azt beírod komment formájában azzal is sokat segítessz!
Szóval:
Sörrrr… borrr… szóóódavíííz…
Ja, bementünk szabóval múlthó harmincadikán egy délelőttre osztani az észt Ukrajnáról és az élet egyéb csodálatos dolgairól a
3. utasba…
Ja, ha pedig Ukrajna akkor…
Nakéremszépen…
Nem csalás, nem ámítás: elkészült!
Röpke két év csúszással, de beindulunk újra, újult erővel: a három Elvis és hitetlen hordája.
Tovább / Read more »