2009 okt 11. napi mottónk:

nm04

" Az sem véletlen, hogy milyen színvonalon vagyánykodik az ember."

Texas Barbecue Nightmare

 
Megtaláltuk, hála a jó istennek!
Vasárnap délutáni hússütögetéshez elengedhetetlen kedvcsináló,
ez a Youtube-ra már számtalanszor felkerült, majd szinte azonnal letörölt
10:38 hosszú überdurvaság…
 

 

2009 okt 09. napi mottónk:

nm03

" A kitörölhetetlen szar egészségtelen,
de az is aminek nyoma sincs."

Jin meg Jang

 
 
 
Hogyha abból a köztudott dologból indulunk ki, hogy a kínai éttermek magyaroknak szánt menűjét nem fogyasztják a kínaiak,
akkor már csak azt lenne jó tudni, hogy a magyaroknak szánt kínai rendelőbe járnak- e gyógyulni akaró kínaiak?

Jelöld be az RNR-t a Facebookon!

Tényleg nincs még eleged a közösségi szájtokból?
Kondorosi szerinted is egy barom, hogy önként kimarad
ebből az önfeledt és hiábavaló időpocséklásból?
Na, akkor klikkelj ide!

2009 okt 08. napi mottónk:

motto 2.

"Csak nézett, mint akire rádudált a busz!"

NA, MILYEN AZ ÚJ RNR666?

…és lőn zaj!

Úgyfest, hogy működik a várva várt stream-ünk! Persze, egyelőre ez még csak egy teszt és csak az archív (az eddigi huszonnégy darab) adásokat hallgathatjátok rajta, na de akkor is… Hogy mindenki értse: a "random" ebben az estben azt jelenti, hogy a szerver folyamatosan sugározza a huszonnégy darab adást, egymás után, szépen sorban, szóval, attól, ha kikapcsolod és újra indítod nem egy másik adás fog megszólalni, hanem az, ahol épp a streamelés tart! Nem világos? Nekem sem… Mindegy!
Kalandra fel, próbáljuk ki mit tud a szerverünk: nyomjon mindenki jobb oldalt a >>Már hallgatom is<< gombra!
Csak egy winamp kell hozzá, két hangszóró és persze internet kapcsolat…
 
Légyszi:
Ha valahol, valakinél akad, nem jön zene, stb. azt kérjük kommenteljen vagy küldjön privátüzenetet! Ha faszán megy és azt beírod komment formájában azzal is sokat segítessz!
 
Szóval:
Sörrrr… borrr… szóóódavíííz…

RNR a Tiloson?!

Ja, bementünk szabóval múlthó harmincadikán egy délelőttre osztani az észt Ukrajnáról és az élet egyéb csodálatos dolgairól a 3. utasba
 
Vigyázz! A link alatt a Tilos fog megszólalni!
 
Ja, ha pedig Ukrajna akkor…
 

A vég kezdete, a kezdet vége, stb…

Nakéremszépen…
Nem csalás, nem ámítás: elkészült!
Röpke két év csúszással, de beindulunk újra, újult erővel: a három Elvis és hitetlen hordája.

Tovább / Read more »

Rádió2 típus teszt

szöveg


© Copyright 2013-2026 RNR666.