A pokol macskája

Egy Dublinba szakadt hazánkfia küldte ezeket a szenzációs (saját készítésű!!!) képeket halloween és/vagy halottaknapja alkalmából, ami biztos nagyon fog tetszeni kezdő preparátoroknak, haladó állatkínzóknak, bevállalós emóknak és persze mindenféle lelkinyomoréknak aki nem csak a klasszikus értelembe vett szépséget képes értékelni!
A tovább gomb alatt még izgibb!
 
 

I get so lonely I could die

 
Oké, tudom, hogy ilyenkor október végén ezt az 1957-es videót szokás elővenni, amikor is Elvis megkérte Ed Sulivan-t, hogy mielőtt elkezednék a számot, legyen szíves szólni a nézőknek, hogy küldjenek pénzt a forradalom által megtépázott ország lakosai számára.

Én, most mégis az ’56-os Heartbreakhotelt nyomom be nektek, ami nem csak azért érdekes, mert az első, tvben leadott rokkendrollként szokás aposztrofálni ezt a felvételt, meg, hogy, azt követően, hogy lement a szám és a Király búcsut intett a kamerákon keresztül egy egész ország nőnemű lakosságának, pár percel később az USA több pontján tömegével kezdtek öngyilkosságba az összetört szívű népek, szóval én ilyenkor inkabb azt a pillanatot képzelem el, hogy: befogod a szabadeurópán a "szinszmájbébileftmí"-t, még húzol egyett az üveg pálinkából, kibiztosítod a puskát és már mégy is utcát, várost, országot, meg lelket felszabadítani…

Hagyjatok, besírtam…

2009 okt 23. napi mottónk:

bkv

"Látsz rajtam BKV-t?!"
 
(a biztonságiőr csajozósdumája a Kőbánya-Kispesti metróvégállomáson)

2009 okt 20. napi mottónk:

denver

Down in Denver,

down in Denver

all I did was die…

Az élet szép lesz, a világ egy torta!

 Bár ünneplünk éppen nincsen semmit, úgyhogy csak úgy, az RNR666 elő(alá)menetele érdekében küldte az alábbi képet az egyik lelkes olvasónk. A kép származhatna a miafaszértvangyereked című (egyik) kedvenc blogunkról, de nem onnan van:
reméljük majd innen ellopják!

Tovább / Read more »

2009 okt 16. napi mottónk:

takarodj

Mindennek meg van a maga módja menetje, de ti azt nem tudjátok.

2009 okt 15. napi mottónk:

nm07

Nem mondom meg…

Unalom & kivagyiság

Nem tudom mi a szarabb: játszani az ilyen és ehhez hasonló, manapság oly divatos rocksztár-játékokkal, vagy az arcodat és nevedet adva az egészhez elképzelni, hogy odahaza a sok elhízott, manipulált agyu, nyomorult kis köcsög az "én bőrömbe" bújva nyomogatja a gombokat, ahelyett, hogy fogna egy gitárt oszt írna egy számot…
 

 
Egyetlen esetben vagyunk hajlandóak megbocsájtani a rohadt játékfejlesztőknek, mégpedig akkor, ha ingyenesen hozzáférhetővé tesznek náhány hasonló program-kiegészítést:

Toxic-plugin, amelynek segítségével a játékos, a sztárság bizonyos fokán rászokhat adott drogokra vagy az alkoholra. Ha visszaesés következik be a virtuális karrierben, akkor kerül csak igazán kalandos szituációkba a karakter; az "anyagbeszerzés" nehézségei, elvonási tünetek, elvonó, tarha.

Restart-plugin, aminek segítségével vissza nem frodítható folyamatokon esik át hősünk, legyen az egy autóbaleset, egy végzetes májcirózis, vagy egy vadászpuska csövének szájba vétele.

A „számos vélemény szerint az egyik legautentikusabban játszó Hendrix- tribute zenekar a világon”-buli

Balra Hendrix.
 
Szóval lesz ez a III. Nemzetközi Jimi Hendrix Fesztivál 2009. október 17-én, most szombaton. A kérdés csak az, hogy miért nem lesz egyidejüleg Hendrix-hasonmás verseny? Vállalkozókedvűeknek fekvehányó bajnokság? Azt sem tudjuk, hogy ki is pontosan az este exkluzív vendége, aki nem mellékesen a klasszikus zene világából érkező Kárászi Szilvia zongoraművésznő, akit a nagyközönség többek között a magyar fejlesztésű koncert-harangjáték világhírű előadójaként ismer? Valamint -engem személyszerint- az is érdekel, hogy leadják-e a majd azt a nemrég előkerült Jimmy Hendrix pornót, amiből bárki kaphat egy öt perces, szigorúan tizennyolcaskarikás ízelitőt (Lilike, haggyad most apát… Cili, nem hozol egy jó sört a bótból…??), aki rányom egy remegőset az alább elhelyezkedő tovább gombra, vagyis itt, ni:

Tovább / Read more »

Ha annyit írok, hogy Warholt kettõ körül a tánctéren ujjazták aztán meg vegighányta az estét a pult mögött, az elég?

New York-i partiképek a 70-es évekből, van benne Mick Jagger, Keith Richards, Yoko Ono, Jackie Kennedy, nyilvános szopás/nyalás, szőrös nuni is. Mondjuk nem egy képen egyszerre, de így is erős.
Szóval, ez egy laza kis galléria Factorygirl ajánlásával.
 

Who Stole The Soul?

A 2007 óta kiadótlan, emiatt új albumot prezentálni képtelen PE, most gondolt egy nagyot és kitalálta, hogy majd ti, kedves rajongók, összedobjátok nekik a pénzt (egészen pontosan 250.000 dollárt) és akkor majd lesz új album, aminek egyelőre még csak a címe van kitalálva, de az már szokás szerint nagyon: How You Sell Soul To A Soulless People Who Sold Their Soul. A vén militaristák, annyira nem viccelnek, hogy akár máris megveheted a saját PE-részvényedet, sőt, a free-merchandise és a free-download mellé, még a részvényed utáni nyereségedet is megkapod idővel. Szóval valami olyasmit mondhatnak, hogy szopjon le az összes gigakiadó, majd mi fordítunk egyet a leányzó fekvésén és ha a rajongók kifizetik (maguknak) az új albumot, akkor lesz, ha nem akkor meg nem. Cikkünk megjelenéséig nem értük utol Flavor Flav Budakeszin élő spanját, Barbo IQ-t, hogy megkérdezzük, mi is a véleménye az urak merőben újszerű kezdeményezésével kapcsolatban. Végül, a témához lazán kapcsolódva: bebaszok azzal aki fizet!

Geci, nyomunk egy bográcsot friszkóig?!

 
Pokolian laza lehett 1975-ben a Zep turnégépén körbeülni a kandallót.
Nem ők találták fel a grindcore-t, de élni azért tudtak.
Kérdés: a szuper-fasza hely ellenére, mi okozhatja a krónikus nő-hiányt a képen?!

© Copyright 2013-2026 RNR666.