A következő oldal a nyugalom és a közízlés megzavarására alkalmas!
Böngészését kizárólag:
látogatóknak ajánljuk!
Ennek tudatában:

Én, most mégis az ’56-os Heartbreakhotelt nyomom be nektek, ami nem csak azért érdekes, mert az első, tvben leadott rokkendrollként szokás aposztrofálni ezt a felvételt, meg, hogy, azt követően, hogy lement a szám és a Király búcsut intett a kamerákon keresztül egy egész ország nőnemű lakosságának, pár percel később az USA több pontján tömegével kezdtek öngyilkosságba az összetört szívű népek, szóval én ilyenkor inkabb azt a pillanatot képzelem el, hogy: befogod a szabadeurópán a "szinszmájbébileftmí"-t, még húzol egyett az üveg pálinkából, kibiztosítod a puskát és már mégy is utcát, várost, országot, meg lelket felszabadítani…
Hagyjatok, besírtam…

Toxic-plugin, amelynek segítségével a játékos, a sztárság bizonyos fokán rászokhat adott drogokra vagy az alkoholra. Ha visszaesés következik be a virtuális karrierben, akkor kerül csak igazán kalandos szituációkba a karakter; az "anyagbeszerzés" nehézségei, elvonási tünetek, elvonó, tarha.
Restart-plugin, aminek segítségével vissza nem frodítható folyamatokon esik át hősünk, legyen az egy autóbaleset, egy végzetes májcirózis, vagy egy vadászpuska csövének szájba vétele.

New York-i partiképek a 70-es évekből, van benne Mick Jagger, Keith Richards, Yoko Ono, Jackie Kennedy, nyilvános szopás/nyalás, szőrös nuni is. Mondjuk nem egy képen egyszerre, de így is erős.
Szóval, ez egy laza kis galléria Factorygirl ajánlásával.
A 2007 óta kiadótlan, emiatt új albumot prezentálni képtelen PE, most gondolt egy nagyot és kitalálta, hogy majd ti, kedves rajongók, összedobjátok nekik a pénzt (egészen pontosan 250.000 dollárt) és akkor majd lesz új album, aminek egyelőre még csak a címe van kitalálva, de az már szokás szerint nagyon: How You Sell Soul To A Soulless People Who Sold Their Soul. A vén militaristák, annyira nem viccelnek, hogy akár máris megveheted a saját PE-részvényedet, sőt, a free-merchandise és a free-download mellé, még a részvényed utáni nyereségedet is megkapod idővel. Szóval valami olyasmit mondhatnak, hogy szopjon le az összes gigakiadó, majd mi fordítunk egyet a leányzó fekvésén és ha a rajongók kifizetik (maguknak) az új albumot, akkor lesz, ha nem akkor meg nem. Cikkünk megjelenéséig nem értük utol Flavor Flav Budakeszin élő spanját, Barbo IQ-t, hogy megkérdezzük, mi is a véleménye az urak merőben újszerű kezdeményezésével kapcsolatban. Végül, a témához lazán kapcsolódva: bebaszok azzal aki fizet!
