A következő oldal a nyugalom és a közízlés megzavarására alkalmas!
Böngészését kizárólag:
látogatóknak ajánljuk!
Ennek tudatában:

19: REVEREND BEAT MAN (CH) + KING AUTOMATIC (F) + BELLY HOLE FREAK (I) + BO LIDDLEY (F)
20: REVEREND BEAT MAN + DEAD ELVIS AND HIS ONE MAN GRAVE (Disgraceland) + DOLLAR BILL (US) + DOCTEUR FLAMINGO (F)
2 days ticket: 25, 1 day: 15 Euro (in advance from here)

After Footscray and Lower Plenty now you can get acquainted another suburb of Melbourne, Doncaster, by Dreamin’ Wild. Doors influenced easy Aussie psychedelic suburban pop or „what ever you want to call it”
from forthcoming 7″ by Moontown Records

There was a great electro-hc-punk band in the 90s in San Diego, the Tit Wrench. And they are here again. Down into the drain!
RNR666 Tit Wrench interview & playlist
pic stolen from Mustard-Relics

Most, hogy pár héten belül már a második „nagy öreg” dobta fel a talpát, vagyis Lemmy után Bowie is jobb létre szenderült (és itt a jobbon, mint minőségjelzőn van a hangsúly, biztos érted miről pofázok, ha láttál már rákos beteget az utolsó napjaiban kiszenvedni), elnézve az emberek reakcióit, újra felmerül bennem a kérdés:
mi a faszt is sajnálunk össznépileg ennek a két, egyébként kiváló pofa halálán?!
Nem akarok én azzal jönni, hogy jaj, hányan halnak meg naponta a világban, mert hát ugye, nyilván, nem mindenki ír meg élete során egy Ace Of Spades-t, de filozofálni sem áll szándékomban és azzal jönni most, hogy a halálesetek szülte könnyeinket, legtöbb esetben, valójában, mind magunkért, már-már önző, de mindenképpen önsajnáló okból ejtünk, vagyis siratjuk a jövőt amit az elhunyt nélkül kell leélnünk – szóval, tegyük már tisztába végre: ezek a (túlzás nélkül) gigahiperszuper sztárok, akiket (ha szerettünk, ha nem), de a kerekebbnél is kerekebb életet éltek! Lemmy, csak a Motörhead élén 22 darab albumot jegyez, Bowie meg 28-at. Mindketten ott, akkor és úgy élték le az életüket, ahogy azt kölyök korukban megálmodták. Mindketten megkerülhetetlen mérföldkövei voltak, vannak és lesznek az egyetemes pop-kultúrának és még fokozhatnám, de minek? Nagy emberek voltak, ha van kedvenc Lemmy vagy Bowie számod, ha nincs, akkor is fejet hajtasz az előtt amit ezek ketten letettek az asztalra, de komolyan: hagyjuk már ezeket az idióta, szomorú fejeket, meg a kibaszott sajnálkozást! Áldjuk az eget, hogy élhettünk velük egy korban, hogy nem csak képekről ismerhettük őket, hogy inspirálódhattunk általuk, hogy emlékeket, érzéseket kaptunk tőlük, még akkor is ha éppen soha sem láttuk őket élőben. Ha volt utolsó mondatuk a halálos ágyaikon, akkor az biztos, nem úgy kezdődött, hogy „hú de szar egy befejezetlen életem volt”, az fix. Mi se szomorkodjunk, elég ha annyit mondunk magunknak és persze nekik (már ha van kedvünk halott emberkhez beszélni), hogy:
kösz mindent öreg, bazdmeg!
Hi dear there, here is the RNR666 RADIO SHOW. The Second One Man Band Broadcast is the first rnr666 radio show which has been edited in the United Kingdom. (Our first one man band show is officially lost.)

Lavór (Basin) has asked me to write Hungarian too. So szóval remélem te ándersztend engem. But what is One Man Band, magyarul: ván men bend?
„Itt látható a nagyhírű bűvész!
A lábával karikázik,
A kezével citerázik,
Az orrával orgonázik,
A fülével figurázik,
A szemével gurgulázik,
A szájával vacsorázik!”
from Vásár (Fair) poem by Weöres Sándor. Roughly in English
Here is the famous magician!
Plays with wheels by his foot,
Plays zither by his hands,
And organ with his nose,
Makes figures by his ears,
Gurgles with his eyes,
And eats with his mouth!
I think you see, but for example here is O Lendário Chucrobillyman and His Trash Tropical One Man Band Orquestra

More pics: Dead Elvis, Harry Merry and Fabulous Go-Go Boy From Alabama at RNR666 Party. Vintage photos from one man bands.
All of these because
THEE AMAZING ANDY CALIFORNIA (from Tunnel of Love, The Monsieurs, US)
NO ONE MAN BAND (from Jack of Heart, The Hands, France)
HÚRKÚRÓK (H)
– ez
is lehetne a szarmagyar címe Zillah Minx dokumentumfilmjének, feltéve, ha egy szexista világban élnénk.
De, inkább nézd meg a saját szemeddel a She’s A Punk Rocker UK című filmet:
Kösz a találatot Vidra Veronikának.
A Halál;orgazmus tánczenekar, Őssejtmámor c. klipjének premierje január 2-án a Kuplungban!

itt a semmi,
lemmy…

Hová tűnt a mezőny? – kérdezte a versenyló.
Pontosan így érzem magam 2015-ben. Nincs egy nyomorult év végi lista, ami akár csak annyira is lelkesítene, hogy meghallgassak róla pár elmulasztott albumot. Kendrick Lamar nem hoz lázba. Saját zenét sem írtam. Hallgattam egy csomó új zenét, vártam egy csomó új lemezt, aztán unatkoztam látványosakat. És amikor listát írok december végén, csak a legszebbre emlékezem.
Így most mindenki örül, hogy egy rövid és személyes megközelítésű sikerlista következik!