2012 márc 02. napi mottónk:

Oscar Wilde sorai jutnak eszembe

Mi szertelen, vad gyötrelem
Kelté e sikolyt ajakán
Hány könnyet elárult, véreset
Én tudtam, én csupán:
Mert az aki nem csak egy életet él
Nem is egyszer hal meg ám!

Az utolsó perc után

2012 febr 17. napi mottónk:

gyöngéden…

Figarofigarofigarofigarofigarofigaroooooo

Dr.Kondor & Dr.Akula: Krokodil Ember ( A Leprás ) – klippremier az RNR666-on!

 
Doktorúr?
– Üdv.
– Kiraknám az új klipet az RNR-re. Egy pár szót ha mondana, amit irhatok a bejegyzésbe.
– Rendben! Megtisztelő! Kérdezz.
– 2007-es a szám de még csak most lett klip?
– A héten lett rá meg a technika, hogy össze tudjam vágni: eddig nem volt hozzá erős NDK gép!
– Miről szól a klip?
– Egy leprás (a krokodil ember) jön megy Debrecen utcáin. Felszáll a buszra, megy a tömegben… Senki nem veszi észre hogy ő egy leprás, s közben meg fertőz! A lepra kijött rajta. A klipp forgatásnál tényleg nem vették észre, hogy egy maszkos. Mindenki sajnálta, hogy szegény, s mikor elesett, nem segítettek neki!
– Akkor már csak azt kérdezném, h mi az üzenet?
– Az üzenete: Hogy tényleg itt járhat a városban és észre sem veszed… közben meg fertőz… lehet hogy nem is fikció, hanem valóság…
– Doktorúr, köszönöm az interjút!
– Nagyon szívesen! Még lesz 1-2 klip a tarsolyomban, majd figyeld! Üdv! És…

 
 
…ne találkozz vele!
 

2011 dec 17. napi mottónk:

X-Faktor

Elszabadult a pokol,
itt Nyíregyházán!

2011 nov 15. napi mottónk:

Rumnapló

A háttérben pedig mindvégig ott lebeg Hemingway és – bár nem valószínű, hogy erről Thompson tud – Rejtő szelleme.

Bobafett – Kicsinagy klippremier az RNR666-on!

 
Szóval,
még soha, sehol máshol, most és itt először.
 
 

2011 okt 16. napi mottónk:

paradicsomleves

0,7 l paradicsomlé
3 evőkanál liszt
3 evőkanál olaj
3 evőkanál cukor
egy kisebb vöröshagyma
víz, só, bors
betűtészta

2011 okt 15. napi mottónk:

ds

AS LONG AS I HAVE A FACE
YOU’LL HAVE A PLACE TO SIT

„the dumbest-coolest show flyer”

 
 
 

Bazsa és bandája mindig készen állt egy jó kis tréfára

Volt egy punk haverom Nyíregyházán, a Bazsa, aki a Búvárok Reménykednek című kultikus fanzint csinálta a Kondorosi nevű haverjával a 90-es években, majd később az IBM (Isten Bassza Meg) című kiadványt szerkesztette. (Vagyis még mindig a haverom, csak ritkábban találkozunk, egyébként most az R’N’R 666 oldalon ügyködik.). Mindegy, szóval ez a Búvárok elég mókás fanzin volt, pont olyan, mint a készítők – Bazsa és bandája mindig készen állt egy jó kis tréfára. Mint a kilencvenes évek elején mindenhol, Nyíregyházán is voltak szép számban gruftik, darkok, meg góthok, akik a helyi Cure klubba jártak kikapcsolódni. Egy nap Bazsa és csapata is felkerekedett megnézni, milyen is ez. Mivel nem akartak kilógni a tömegből, ők is felöltöztek szépen fekete ruhákba. Nem feledkeztek meg a kiegészítőkről sem, az egyik keresztet tett a nyakába, a másik kihúzta feketére a szemét, még egy Bibliát és pár gyertyát is vittek magukkal. És a klubban nem táncoltak, vagy ismerkedtek, hanem igazi true arcokként beálltak az egyik sarokba, meggyújtották a gyertyát és ott szomorkodtak egész este látványosan. De hogy-hogy nem, a valódi-4Real-true stb. darkok mégis csak kiszúrták, hogy ők fakerek!
Legközelebb már úgy jelent meg a rendezvény plakátja, hogy az is rá volt írva: „Nem az a Cure-os, aki festi magát, hanem aki belülről is Cure-os!”

forrás: http://almavarybabary.tumblr.com


© Copyright 2013-2026 RNR666.