Kísérteties…

 
…avagy Macabre,
ahogy a művelt mongol mondja.




 
Ezen a néven alapított új formációt a napokban Ali Macabre barátnénk,
aki amúgy Jean Claude Satan zenekar basszusgitárosa (róluk bővebben: ITT, ITT és ITT).
Alitól megtudtuk, hogy januárban jön egy split-kazetta (!) aminek egyik oldalán Macabre,
a másik oldalán a Dame Blanche (róluk
ITT) gitárosának, 
Laurent Magnetonak a számai szerepelnek majd.
A Macabre jelenleg egyszemélyes formáció:
Ali játszik két gitáron, basszuson, énekel és billentyűzik is,
aztán ha koncertezésre kerül majd sor, persze lesznek tagok is a zenekarban.
Elmondása szerint a Macabre más (lesz) zeneileg mint a JCS,
várhatóan, több pop-reverbbel lesz megbaszva, 
a szövegek pedig Ali álmai alapján születnek.
Íme egy kis ízelítő:


 

Hát…

 
…ilyen csendesen telik egy hét a főszerkesztőnk nélkül,
de nem sokára visszatér közénk az öreg,
addig is hallgassatok Cramps-et.
 

 
Club 57, New York City, 1979.
 
1. Mystery Plane (0:07)
2. Domino (2:59)
3. Twist And Shout (6:08)
4. Weekend On Mars (8:53)
5. Voodoo Idol (11:29)
6. Zombie Dance (15:04)
7. Rockin’ Bones (17:12)
8. Human Fly (19:51)
9. Garbageman (22:17)
10. Teenage Werewolf (25:51)
11. Sunglasses After Dark (29:24)
12. T.V. Set (33:26)
13. The Way I Walk (37:22)

Bulik maholnap

 
 MA:          HOLNAP:
  
 
  
  

MEG ILYENEK.

REVEREND BEAT-MAN Bécsben

Ahogy arra szemfüles facebookos ismerősünk felhívta a figyelmet:
 
 
Hát, sajnos nem,
de aki OTT lesz
az írjon egy fényképes/videós koncertbeszámolót
és azt küldje el IDE!
 

 

2012 szept 16. napi mottónk:

bad trip

I do not want to hallucinate!

2012 aug 04. napi mottónk:

Erzsi

2012 júl 30. napi mottónk:

Lacika

Fostömlőség ez a rocker élet!

Filmpremier az RNR666-on!!! @ LACIKA ÉS LACIKA

2012 jún 29. napi mottónk:

Ma jún. 29 Péntek, Péter, Pál napja van

2012 jún 10. napi mottónk:

Én akarok lenni a kutya

És most akarok
Legyen a kutya
Most akarok
Legyen a kutya
Most akarok
Legyen a kutya
Hát gyerünk

2012 máj 19. napi mottónk:

A csajom nem érti, én megmagyarázom

– Milyen cseresznyét szednek azok májusban?!
– Semmilyet. Berugnak, oszt felmásznak a fára.

2012 máj 17. napi mottónk:

gloomy holiday

Happy 47th birthday, Trent Reznor!

© Copyright 2013-2026 RNR666.