A Győzelem Napján

 

Délkeresztben

 
Tegnap este találtam ezt az ausztrál-szamoai bandát 
 

Összes lemezük ingyen letölthető
bandcamp oldalukról. És hát 6 számot rögtön be is húztam a holnapi Óceáni Adás mappájába. Neked, hogy tetszik?

 A  3. egy Buddy Holly feldolgozás.
 

Kit érdekel?

Ma este
 
 
 
Budapest, Király u. 13. Gozsdu udvar, Gozsdu Manó Klub.  Jegy: 2500-
 
(Másnap ugyanez Kassán: 3 euro. Fene a jó dolgunkat.)
 

Sport + Politika

A történet szerint 1986-ban a belügyi és a katonai elhárítás rivalizálása mögötti hatalmi harcban a belügyesek a rendszermegőrzésben, míg a katonák a rendszerváltozásban voltak érdekelve. (Annak ellenére, hogy mindkettő ugyanazon szerv, a Belügyminisztérium irányítása alatt álló Állambiztonsági Főcsoportfőnökség alárendeltségébe tartozott.) S hogy a katonai elhárítás vezetői (akik ugyanúgy rendőrtisztek voltak, mint az állítólagos rivális csapat tagjai) a belső elhárítás állásait gyengítsék, kitalálták, hogy ország-világ előtt lejáratják a magyar vezetést. Erre remek alkalom volt az 1986-os mexikói labdarúgó világbajnokság, ahol a brazilverő, világbajnok aspiráns válogatott vitamin-tablettáknak mondott, addig sosem látott színes pirulákat kapott. A csapat sajtófőnöke, a Népsport főszerkesztője, s egyben a belső elhárítás ezredese szerint a katonai elhárítás nyugtatózta be a csapatot. Amiből kiderül, hogy a magyar focista bármit bevesz, amit azzal raknak elé, hogy ettől jobban fog menni a játék. Bevették, s a tudattól annyira meg- nyugodtak, hogy
 
 
 
 
Ezt az agyrémet a Sport Plusz című hetilap tartotta érdemesnek közölni az olimpiai bajnok Schmitt Pál mosdatása gyanánt, aki természetesen szintén a mocskos politika áldozata. Akit beiktatásakor Orbán Viktor a legsikeresebb magyar politikusként aposztrofált, de az ördög tudja mire gondolt közben.
 
 
Vajda Károly Seress Rezső szerzeményét énekli
sites/default/files/audio/rnr666radioshow__Tue%20May%2001%20130344%202012.mp3
 

2012 ápr 30. napi mottónk:

a végén szétverik a gitárokat, vagy mi?

Extrém flamenco show!

Délkeresztben

május 5.-én 16 órától 
Óceáni Adás
az rnr666 rádióshowban
 
 

Tovább / Read more »

Után

 
A május 9.-én megjelenő lemez dalai:
 
 
6. Les passantes   7. Syracuse   8. What Is This Thing Called Love?   9. Michelle   10. Only The Lonely          
 
 
Iggy & The Stooges június 30.-án Sopronban a Volt Fesztiválon!
 
 

Éljen április 28!

 
 
BUDAPEST
BEM MOZI
MARGIT KRT. 5
20:30
 
 

Dézsa búúúúú

Az Ébredő Magyarok Egyesületének lapja a
 
 
 
A perzsabundás utcalány

Lesz e már végre határa a zsidó arcátlanságnak és piszkos zsidó üzleteknek? Hol van az erős ököl, amely keményen odavágja: Elég volt, ne tovább! Ne rontsd, ne bontsd a magyart!
A keresztény kiadók a papírdrágaság és a nagy munkabérek miatt a legértékesebb könyvek kiadásáról is kénytelenek sokszor lemondani, ugyanekkor a felhizlalt zsidó könyvkiadók békebeli papíron dobják piacra azokat az irodalmi (?) termékeket, amelyek egyenes arculcsapásai, levigyorgásai a keresztény gondolatnak. Egy ilyen újdonságra hívom föl a becsületes magyarság, a rendőrség és a magyar bíróság figyelmét. (…)
Ez a piszkos, de a legfinomabb parfőmmel kiszagosított zsidó vállalat a közelmúltban kiadta Goethe „Tagenbuch”- jának fordítását: Goethe: A napló címmel. A fordítás munkáját a magyargyalázásáról hírhedt Babits Mihály főgimnáziumi tanár végezte. (…)
A remekbe készült fordításhoz Babics (így) előszót is írt. Mintha csak érezte volna, hogy aljasságra vállalkozott a fordítással, mikor magyar ember létére kövér zsidó bankókért eladta tollát, mint ahogy az utcák lánya eladja fiatalságát. Mintha lelkiismeretének jobbik szavát igyekeznék csitítgatni, mikor ezt a farizeuskodást írja: „Aki azt a nálunk-ugynevezett „erotikát” keresi, azt a piszkos erotikát: annak éppoly kevésbé fognak tetszeni, mint a prűdnek és álszentnek.”
Nem így és ezerszer sem így, mélyen tisztelt elcsapott tanár elvtárs úr! (…) Nem így, mert tiszteltséged is magyarnak született, sőt keresztény kátét tanult. Mert hát erotika, a legpiszkosabb erotika dögletes levegője csap ki tiszteltséged cifrán felöltöztetett magyarító soraiból, csak úgy, mint a perzsabundás demimondból, aki a Rákóczi-úti álldogálás helyett a Ritzbe kacsingat. Ugy-e szíveskedik engem érteni?
Befejezésül még pár pici kérdést, igénytelent, szerényet.
Van valahol és hol van a cenzúra? (…)
Van és hol van a rendőrség, aki az erkölcsökre ügyel?
Van és hol van a tisztes magyar bíróság, aki pörbe fogja a kiadót és szigorú kérlelhetetlen ítélettel teszi emlékezetessé neki a lélekrontást? (…)
Végül – szabad nekünk keresztény magyaroknak még a szépet, nemeset megbecsülni, az aljasságot, a piszkos üzletet kiseprűzni?

Cséplő István


 
 

Éljen április 28!

CSERMANEKLAKÓTELEP
 
Budapest II, Bem Mozi, Margit krt. 5. 20:30
 
KONCERT
 
 

Öngyilkosok Félórája

 
örökzöld olasz dallamok finnül
 
 
  az rnr666 rádióban MÁR HALLGATHATÓ FELVÉTELRŐL!
 
A lemezről bővebben
 

Öngyilkosok Félórája

örökzöld olasz dallamok finnül
 
Enzio Benzina
előadásában
 

 
 
 
 
 
 

Tovább / Read more »


© Copyright 2013-2026 RNR666.