A következő oldal a nyugalom és a közízlés megzavarására alkalmas!
Böngészését kizárólag:
látogatóknak ajánljuk!
Ennek tudatában:

„Fülbemászó címmel megjelent a Mézga Aladár Sound System debütáló albuma, mely 13 saját szerzeményt tartalmaz megszokottnak semmiképp nem nevezhető szövegekkel és sokszínű stílus-kavalkáddal. (…) célja, hogy abszurd zenei humorával mosolyt csaljon a közönség arcára és elűzze a búskomorságot a vidám zene eszközével. A Tacskó című tragikomikus ballada refrénjét ("Tegnap a tacskóm, letépte a zacskóm!") szinte az egész ország hallotta és velünk énekelte az egyik kereskedelmi csatorna tehetségkutató műsorának köszönhetően. (…) megérett az elhatározás, hogy unokáink se maradjanak le szófordulatainkról, és a XXI. századi kortárs magyar kultúra remekeiről.”
1. szám. 1:53-nál le akartam állítani az egészet, mert ennél jobb már úgysem lesz.
2. szám. 0:50-nél: Úristen, de szar!
3. szám. 0:45 környékén eszembe jutott Geszti Péter,
a következő, Vödör című számról meg Hevesi Tamás csíkos napernyője.
Innentől már nem figyeltem rá, elfolyt a fülem mellett.


Van hol többet, van hol szinte semmit. Például atommal, napalmmal vagy masszív bombázással rendezett területeken pillanatokon belül rengeteget. Máshol meg csak kifestettek, lecserélték a kerítést, kirakták a táblát: sör, bor, üdítő, házias ételek 150 m jobbra. Leghelyesebb a kérdést a technika egyéb vívmányaival tudományosan megközelíteni. Adva vannak táj- és városképek. Csak oda kell menni, megcsinálni még egyszer, s közben figyelni, merre van sör, bor, üdítő ésatöbbi. Mint ahogy tette ezt a Lovacska néven közismertebb Fekete Zsolt marosvásárhelyi fényképész, aki Orbán Balázs és Veress Ferenc 150 évvel ezelőtti erdélyi fotóit ismételte meg pontosan. Potom 10 év alatt 83 Orbánt és 23 Veresst, amik 2010-ben az Idő fényképe című kötetben megjelentek. Most Budapesten a Nemzeti Múzeumban láthatók az eredeti képekkel egyetemben szeptember 23.-ig. A kiállítás címe: Megismételt pillanat.
Hogy kicsoda Orbán Balázs és Veress Ferenc? Erről a Magazinban.