2009 nov 27. napi mottónk:

Fegyelem

Lányok, lányok…

Olvastál mán ma?!

Unod magad vagy unsz mindent?
Olvasd Tampi blogját, a legfaszább magyar blogot!
 
 

2009 nov 19. napi mottónk:

geci

Némelyik nő mindegyik hülye. 

2009 nov 15. napi mottónk:

machinegun

i been a drag racer on LSD and i rode bare-assed on top of the shpinx

Gyerünk bazdmeg!

Nyomogattad már egyáltalán a csodálatos Már hallgatom is-gombunkat?

 
Alatta randomban mind a huszonnégy darab ős-RNR666 adással éjjel-nappal!

LÉTEZIK-E OLYAN ZENEKAR AMIT CSAK ÖTEN SZERETNEK A VILÁGON?

Kanszag

Nem fotosop.
Vegyen Ön is gépkocsijába
fasz-illatú légfrissítőt!
 
 

Hogyan tudnák élni nélküled?!

Úgy bûzlik, mint a Teen Spirit

"…Mint egy régi emlék, emlék, emlék
És esküszöm, hogy nincs fegyverem
Nem, nincs fegyverem, Nem, nincs fegyverem
Emlék, emlék, emlék (nincs fegyverem)
És esküszöm, hogy nincs fegyverem
Nem, nincs fegyverem, Nem, nincs fegyverem
Nem, nincs fegyverem, Nem, nincs fegyverem
Emlék, emlék, emlék…"

 

…és még egy rakás Nirvana-szöveg magyarul a tovább gomb alatt, egyenesen a magyar rajongók tollából.
Már csak egy magyarul éneklő tribute zenekar kéne hozzájuk.

Tovább / Read more »

2009 nov 13. napi mottónk:

falfúró

– Anyád hogy van?
– Ahogy hagytam.

Egy buli amiről lemaradni bűn…

…mi mégis így jártunk.

Sajnálatos módon nem voltunk ott a jubileumi,
tizedik Wild Cat Night-on.

Jó pár éve kóstoltunk bele először a hajlakkal, gázolajjal és a saját tengelye körül pörgetett nagybőgők illatával átitatott, isteni Hatvani levegőbe, amikor is különítményünk egy péntek esti sörözgetés alkalmával gondolt egy nagyot és az utolsó vonattal átrobogott a magyar rockabilly fővárosába: Hatvanba. Hogy azon, az évekkel ezelőtti estén hanyadik Wild Cat Night-ot tarthatták azt sajnos nem tudjuk, mindenesetre idén tizedik alkalommal gyűlt össze a veszedelmes lendülettel bulizni képes tömeg. Biztos mindanyiunak meg van a maga legkedvesebb emléke arról az évekkel ezelőtti péntekéjszakáról (kommentbe írjátok már meg szabó, Bruno és mindenki aki ott volt!), nekem például ma is könny csordul a szemembe, mikor eszembe jut, hogy Combos pinányi homloksérülését sajátkezüleg moshattam ki: tarpai szilvapálinkával…

Szóval, ja. Nem voltunk ott idén, bassza meg!
Szerencsére csak mi voltunk ilyen ostoba pancserek.
A tovább gomb után viszont, mindenki kaphat egy kissebb fajta képes ízelítőt, hogy milyen is az a buli amiről lemaradni jövőre is bűn lesz!

 
 
 
 
 
 
 

Tovább / Read more »

Figyelj mán, Steve, az van, hogy…

…a karrierje során egyetlen normális, fasza számot összehozni képtelen Aerosmith zenekar éppen kibaszni készül soraiból, a nem rég egy dél-Dakotai koncerten, a színpadról gyönyörűen lezakózott énekesét, a ronda, mickjagger-imitátor, Steven Tylert.
Ha másra nem, hát arra pontjó lesz ez a poszt, hogy te is megnézd mekkorát esett ez a faszfej:
 
 
Végül is, valahol, érthető a dolog, hiszen, ahogy azt zenésztársai elsírják: Steve gázoskodik, Steve pökhendi, Stevenek külön öltöző kell, Steve leesik megilyenek. A kérdés csak az, hogy ha elküldik maguk közül ezt a bohócot, akkor végleg semmi érdekes (?) nem marad ebben a nyomorult zenekarban. Ha van eszük, tartanak egy búcsú-bulit (a beatles mintájára) valami háztetőn és szépen egymás után ők is kipróbálják a szabadesést.

© Copyright 2013-2026 RNR666.