Hol készültek a következő fotók?
"Anyámat nem kell szidni nem tehet semmiről"
"Nem tudok semmit én is ugyan olyan ember vagyok mint Ön"
megoldás a tovább gomb alatt >
…egy május 3-án tartandó Amsterdami és egy május 12-én tartandó Londoni
koncertre.
Ha valaki arra jár nézze csak meg szépen a 2000-ben feloszlott,
Alec Empire vezette csapatot: mert érdemes!
Azért biztos ami biztos, május 17-én kijön egy új single is, Activate címen,
– Amikor jöttek értem a rendőrök, szabályosan megkönnyebbültem.
– És ha nem jöttek volna?
– Előbb-utóbb jönniük kellett. Csak az időpont volt kérdéses.
"In 1970 the British Empire lay in ruins, foreign nationals frequented the streets- many of them Hungarians ( not the streets-the foreign nationals). Anywho, many of these Hungarians went into tobacconists shops to buy cigarettes…"
Igen, ez az a jelenet, ahol egy hülye magyar betér a londoni dohányboltba…
Az ütés előtti mondat 01:35-nél "magyarul" van!
Sajnos, nem találtam meg magyar felirattal, de így se kutya!