2010 márc 15. napi mottónk:

kakas

Tele ment a fogam
kakassal.

Excuse Me

Hol készültek a következő fotók?
 
 
"Anyámat nem kell szidni nem tehet semmiről"
 
 
"Nem tudok semmit én is ugyan olyan ember vagyok mint Ön"
 
megoldás a tovább gomb alatt >

Hallgassad megfele a Sátán Adást!

 
 
"Én rajtam jutsz a kínnal telt hazába,
    én rajtam át oda, hol nincs vigasság,
    rajtam a kárhozott nép városába.
Nagy Alkotóm vezette az igazság;
    Isten Hatalma emelt égi kénnyel,
    az ős Szeretet és a fő Okosság.
Én nem vagyok egykoru semmi lénnyel,
    csupán örökkel; s én örökkön állok.
    Ki
itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel"

Március 20-án Rádiónk műsorán: a Rádió Adás!

RNR666 RADIO SHOW
Radio kill
the VIDEOstars
 
sites/default/files/audio/rnr666radioshow_39_radio.mp3
 
 

Tovább / Read more »

Újra alakul az Atari Teenage Riot

…egy május 3-án tartandó Amsterdami és egy május 12-én tartandó Londoni koncertre.
Ha valaki arra jár nézze csak meg szépen a 2000-ben feloszlott, Alec Empire vezette csapatot: mert érdemes!
Azért biztos ami biztos, május 17-én kijön egy új single is, Activate címen,
természetesen, az Alec Empire vezette Digital Hardcore kiadó gondozásában.
 

Who You Are?

 
"I’m nobody
I’m a tramp, a bum, a hobo
I’m a boxcar and a jug of wine
And a straight razor …if you get too close to me"
 
 >
 

Tovább / Read more »

2010 márc 08. napi mottónk:

megkönnyebbülés

– Amikor jöttek értem a rendőrök, szabályosan megkönnyebbültem.
– És ha nem jöttek volna?
– Előbb-utóbb jönniük kellett. Csak az időpont volt kérdéses.

A számkivetett

Hallgasd újra a LONDON ADÁST!

 

Láttad már a Clash-ről készült összes fotót?

 
Holnap délután négyig
még van időtök átnyálazni
az egyik kedvenc londoni bandánk
valaha készült összes fotóját!

2010 márc 04. napi mottónk:

falfirka

JOBIK

A Monty Python minket, mi meg őket idézzük

"In 1970 the British Empire lay in ruins, foreign nationals frequented the streets- many of them Hungarians ( not the streets-the foreign nationals). Anywho, many of these Hungarians went into tobacconists shops to buy cigarettes…"
 
 
Igen, ez az a jelenet, ahol egy hülye magyar betér a londoni dohányboltba…
Az ütés előtti mondat 01:35-nél "magyarul" van!
Sajnos, nem találtam meg magyar felirattal, de így se kutya!

© Copyright 2013-2026 RNR666.