Jó pap is holtig,
hát még a rossz!
Tovább / Read more »
A Közép- és Dél-Amerika esőerdeiben honos, a gyíkokhoz tartozó baziliszkuszok meglehetősen furcsa lények. Tekintetük ugyan nem halálos és a leheletük sem mérgező, mint a legendák baziliszkuszainak, de több különleges tulajdonsággal is magukra vonják a figyelmet. A baziliszkuszok rendszerint az esőerdőkön áthaladó folyók vagy kisebb tavak partján élnek, és apró rovarokkal táplálkoznak a levelek között. Méretük általában nem haladja meg a 25 centimétert, de a zöld baziliszkusz mérete – farkával együtt – eléri a 75 centimétert is.
Tovább / Read more »
Én vagyok az antikrisztus
Én vagyok az anarchizmus
Nem tudom mit akarok
De tudom, hogy hogyan érjem el
Irgalmazz nékünk Jézus herceg!
Jézus Krisztusnak,
Dávid fiának,
Ábrahám fiának
nemzetségéről való
Tovább / Read more »
Nem vagyok én semmi rossznak az elrontója!
Lazán kapcsolódva a tegnapelőtti Iggy Pop-os
posztunkhoz.
Kötelező videó és követendő magatartás forma minden egyes kezdő és haladó nárcisztikus politoxikománnak!!
Vajon, tett-e fogadalmat arra vonatkozóan,
hogy soha többé nem megy be egyetlen tv adásba sem totálisan bedrogozva?!
– Merre jártál Iggy?
– Amsterdamban.
Ezzel a háromrészes Dog Faced Hermans-dokumentumfilmmel kívánunk
sokat… boldogat… eredményekben gazdagot…
A továbbgombra nyomva még az is kiderül egyszercsak amit (talán) még a pasid se tud,
hogy honnan is jött a zenekar neve
Tovább / Read more »