2010 szept 10. napi mottónk:

Rockefeller vagy talán Henry Ford

Az első millió dollár forrását ne firtassák, a többiről örömmel számot adok.

I’m gonna leave this city, got to get away

 
Hogyan lépj le a városból?
 
 
Természetesen: a legjobb számod tv felvétele után, csutkára betrinyózva, úgy hogy a kamerák mögött álló haverjaid röhögtetnek és a ha lehet, a felvételen szerepeljen egy igazi hülye is aki semmi mást nem csinál azon kívül, hogy idiótán táncikál és közben egy Pepsi-s üvegen furulyázik.
Na cső!

2010 szept 08. napi mottónk:

apáca

Hogyha én a körúton megyek
Mert ez nékem apró élvezet
Egymagamban sétálok csupán
Mégis rámszólsz óó te furcsa lány

2010 szept 04. napi mottónk:

vanabi

Most, a kutyád akarok lenni!

Újraésújraésújraésújraésújraésújra!

2010 aug 17. napi mottónk:

bukta

Csókolom nagymama! Bukta van?
 

Még több élhetőbbé tett környezet!

Nem vagyunk egyedül!
Megtaláltuk az RNR666-on már nagysikerrel futó,
Tegyük élhetőbbé környezetünket című sorozatunk
tengerntúli testvérblogját!


 

 
Hóm.. Szvít hóm..
  

2010 aug 12. napi mottónk:

berti dala

Mintha valami sötét titok körül ólálkodnék mikor kereslek téged,
fegyelem és parancsszavak szögein forogsz és fáj neked.

2010 aug 01. napi mottónk:

tuti

Ez tutira infartus.

2010 júl 26. napi mottónk:

móni

Csodaszerrel fogyasztják Mónikát!
Mégis, mitől hízik?!

Brúnókám bazdki…

Szóval, nem jön…

 

2010 júl 12. napi mottónk:

Don’t cramp my style

Don’t cramp my style

© Copyright 2013-2026 RNR666.